Dažni klausimai

1. Ką daryti, jeigu praradau prisijungimo duomenis?

• Jeigu praradote Kredito gavėjo ID ar slaptažodį, atsiųskite mums SMS žinutę į mob. tel. Nr. +370 658 04197 iš telefono, kurio Nr. nurodėte registracijos metu. SMS tekstas PRARADAU. SMS žinute atsiųsime Kredito gavėjo ID, el. paštu - laikiną slaptažodį.

• Jeigu praradote ar pasikeitė telefono numeris - prisijunkite prie skubuskreditas.lt sistemos įvesdami Kredito gavėjo ID ir slaptažodį. "SK Kredito gavėjo zona" > SMS nustatymai" galite įvesti naują telefono numerį. Pažymėkite jį kaip pagrindinį ir patvirtinkite pakeitimus, įvesdami slaptažodį.

• Jeigu pasikeitė el. pašto adresas, prisijunkite prie greitaskreditas.lt sistemos įvesdami Kredito gavėjo ID ir slaptažodį. "SK Kredito gavėjo zona" > "Mano duomenys" galite pakeisti el. pašto adresą.

• Jeigu praradote Kredito gavėjo ID ir telefono numerį, iš savo asmeninės banko sąskaitos sumokėkite Kredito sutarties bendrųjų sąlygų keitimo mokestį (0,01 Lt), mokėjimo paskirtyje įrašykite savo asmens kodą ir naują telefono numerį. Kredito gavėjo ID bus Jums atsiųstas į naują telefono numerį.

• Jeigu praradote slaptažodį ir pasikeitė el. paštas, iš savo asmeninės banko sąskaitos sumokėkite Kredito sutarties bendrųjų sąlygų keitimo mokestį (0,01 Lt), mokėjimo paskirtyje įrašykite savo asmens kodą ir naują el. paštą. Laikiną slaptažodį atsiųsime į naująjį elektroninį paštą.

• Jeigu pasikeitė banko sąskaitos numeris, iš savo asmeninės banko sąskaitos (į kurią nuo šiol norėsite gauti kreditus), sumokėkite Kredito sutarties bendrųjų sąlygų keitimo mokestį (0,01 Lt), mokėjimo paskirtyje įrašykite savo asmens kodą.